چشمه‌‌های معدنی اسپا

ووو

این اسپاها یک منبع طبیعی و معدنی آب گرم یا آب دریا روی سایت پیشنهاد ‌‌می‌دهند که در آب درمانی استفاده ‌‌می‌شود. این یک ریشه تاریخی از تجربه اسپا در زمانی دارد که مردم به آب‌‌های معدنی برای سلامتی شان سفر ‌‌می‌کردند. این فرهنگ رجوع به اسپا، در قرن ۱۹، هنگامی که ثروتمندان در مکان‌‌های دقیق طراحی شده برای تفریح دور هم جمع ‌‌می‌شدند تا ببینند و دیده شوند؛ به اوج خود رسید.

بسیاری از آنان مثل Greenbrier در ویرجینیای غربی، Omni Homestend در چشمه‌‌های آب گرم ویرجینیا و اسپاهای Baden-Baden در آلمان هنوز مشغول کارند و طعمی از دوران گذشته در میان پیشنهادهای مدرن بیشتر ارائه ‌‌می‌دهند.

همچنین چشمه‌‌های آب گرم بیشتری مثل Ojo Caliente در نیومکزیکواند که خیلی از آنها هنوز پررونق اند. اسپاهای چشمه آب گرم هنگامیکه داروهای مدرن در قرن ۲۰ آمدند، از رونق افتادند. اما اکنون بسیاری از مردم دارند قدر غوطه ور شدن در آرامش را ‌‌می‌فهمند.

 

منبع: اسپا هانا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>