نمک‌درمانی این بار با دستگاه

نمک

زیبازی:  Global Halotherapg solutions ، دستگاه Halo FX را برای ایجاد تجربه‌ای عالی از نمک‌درمانی روانه بازار کرده است.

 

اتاق‌های ماساژ, نمک دارویی, اتاق‌های ویژه نمک‌دریایی,

 

 

این دستگاه سبک و به راحتی قابل نصب است و تنظیمات بسیاری برای رسیدن به نیاز مصرف‌کننده دارد. این دستگاه به تازگی تاییدیه UL را گرفته است. UL شرکتی آمریکایی است که استانداردهای ایمنی را برای دستگاه‌های الکترونیکی در سرتاسر آمریکا تایید می‌کند.

Amy McDonald مدیر GHS می‌گوید: «Halo FX را می‌توان در اتاق‌های ماساژ یا انتظار گذاشت. این دستگاه‌ها نمک دارویی را به ذرات بسیار ریز تبدیل و در هوا پخش می‌کنند. ورود و جذب ذرات یا بخار نمک در ریه‌ها و پوست باعث فواید سلامتی بسیاری برای کسانی که مبتلا به آسم، برونشیت مزمن، سینوزیت، بیماری مزمن انسدادی ریه، کیست فیبروز، تب یونجه و حساسیت‌های هوایی می‌شود. این دستگاه می‌تواند تا ۱۳۲ مترمربع را جوابگو باشد.

اتاق‌های ویژه نمک‌دریایی، در اندازه‌های مختلف نیز توسط این شرکت تولید شده است. این کابین‌ها، کوچک و قابل حمل هستند. سیستم تهویه و صوتی استریو دارند و نیز چراغ‌های LED. بسته به اندازه‌های مختلف، ظرفیت از ۲ تا ۶ نفر متغیر است. تولید پودر نمک نیز به عهده ژنراتور HALO FX خواهد بود.

 

 

 

 

منبع : https://www.zibaazi.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>