اسپا نیوز

اسپا نیوز

نام مجموعه: مجموعه اسپا و تندرستی حس خوب زندگی

آدرس: تهران، میدان آرژانتین، بلوار بیهقی، پلاک ۸

تلفن: ۸۸۵۰۷۰۸۰

مجموعه اسپا و تندرستی حس خوب زندگی”بر پایه مطالعات گسترده و به کمک بیش از ۴۰ گروه مشاور ایرانی و خارجی بنا نهاده شده است. این مجموعه با استفاده از آخرین یافته های علمی مجموعه ای بینظیر را در قلب تهران معرفی کرده است.

  اینجا “حس خوب زندگی” است؛ یکی از ده مجموعه برتر اسپا و ورزش در جهان و شناخته شده به عنوان طرحی ماندگار و اثری ملی در ایران. مجموعه ای مملو از تفاوت ها که آن را در جایگاهی بسیار فراتر از دیگر مراکز ورزشی قرار داده و گزینه اول زنان و مردان فرهیخته و محترمی شده است که دریافت خدمات با کیفیت و کسب احترام در کنار سلامت جسم و آرامش روان، جزء بزرگترین اولویتهای آنهاست و اکنون می توانند تمام این مزیت ها را یکجا با قیمتی مناسب و ارزشمند بدست آورند.

      اعضاء خانواده “حس خوب زندگی” دلایل متفاوتی برای انتخاب این مجموعه دارند، اما در موارد زیر با هم دیدگاه مشترکی دارند و بیشترین امتیازات را به آنها می دهند:

– دریافت خدمات VIP از سوی پرسنل خوش برخورد و آموزش دیده
–  مجموعه ای سالم، آرام و لوکس
– توجه دائمی به حفظ بهداشت و نظم
– معماری زیبا با فضاسازی های آرامش بخش
– نهایت شفافیت و پاکیزگی آب در استخرها و جکوزی
– وجود هوایی با کیفیت هوای پاک کوهستان
– امکان انتخاب از میان گزینه های مختلف استفاده از مجموعه
– تنوع تجهیزات و کامل بودن امکانات
– و بسیاری دیگر

hesse-khobe-zendeghi-1 hesse-khobe-zendeghi-2 hesse-khobe-zendeghi-3

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>