فوائد ماساژ با روغن معطر گیاهی

مومو

در ماساژ با روغن معطر گیاهی، روغن های مفید و موثر از طریق سلولهای پوستی جذب بدن شده و به جریان خون راه می یابند و باعث تسکین تنش های عصبی، افزایش نیرو و انرژی و آرامش روح و جسم می شوند.
در صورت عدم تمایل ماساژ گیرنده در استفاده از روغن های معطر-به هر دلیلی- ماساژ با روغن پایه(بدون بو) قابل ارائه خواهد بود.

 

روغن بادام شیرین سرشار از مواد مغذي است كه شامل  ۷۸% اسيد هاي چرب غير اشباع و مواد معدني نظير كلسيم ،فسفر و پتاسيم و ويتامين هاي A,E,B1,B2,B6 مي شود. در طول این سالها، ماساژورها در سراسر جهان مزایای استفاده از روغن بادام شیرین را به خوبی کشف کرده اند، و یا مخلوط این روغن با روغن های ضروری دیگر به دنبال دستیابی به یک نتیجه خاص در زمینه مدیا های ماساژ بوده اند.

این روغن، دارای رنگ زرد کم رنگ است، از دانه های درخت بادام شیرین استخراج شده است . اغلب روغن بادام با اسانسهایی مانند روغن لیمو ، اسانس نعنا، روغن آویشن مخلوط می شود که به آرامش فرد ماساژ گیرنده کمک می کند .

همچنین استفاده از این روغن باعث بهبود خلق و خوی فرد، کاهش استرس و ترویج بهتر سلامت عمومی می شود .

 

 

 

 

منبع :http://kahkeshan-aramesh.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>