سالن های تخصصی اسپا در کنار چشمه های آب گرم

2

امروزه اسپا با تكنيك‌ های به ‌روز و استفاده از عصاره ی بهترين گياهان و مواد معدنی برای درمان بسياری از بيماری ‌های روحی و جسمی، زبان زد است.

درمان ‌هايی كه فقط جنبه تفريح و خوش ‌گذرانی ندارند بلكه روش ‌هايی مانند آروماتراپی، مراقبت‌ های پوستی با كمك رايحه‌ ها، ماساژ و مديتيشن، سالم‌ سازی برنامه غذايي و كمك ويژه به كاهش وزن، دفع سموم از بدن و گردش خون از فوايد يك يا چند بار تجربه كردن اسپا است.

 

در سالن‌های تخصصی اسپا، محيط به گونه ‏ای برای شما طراحی شده تا با تحريك حس بينايی از طريق چيدمان و رنگ دكوراسيونِ آرامش‌ بخش، اغوای حس بويايی با رايحه‌ های بی ‌نظير و طبيعی و تاثير موزيك ‌های روح‌ نواز و ملايم بر حس شنوايی، تعادل باور نكردنی بين ذهن و بدن با درگير كردن حواس پنجگانه برقرار شود.

 

به علاوه در اسپا حس لامسه شما هم با قرار گرفتن اسكراب و ماسك‌های طبيعی و ماساژ آرام و منظم عضلات همراه ديگر حواس برانگيخته می ‌شود و شرایط را براي لبخند زدن شما به زندگي فراهم می كند.

 

 

 

 

منبع : http://www.zivarsunroz.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>