اسپا نیوز

اسپا نیوز

نام مجموعه: راما اسپا

مدیریت: شهيار اسماعيلي

آدرس:شعبه مركزي: تهران، خيابان وليعصر، بالاتر از اتوبان همت (پايين تر از ميدان ونك)، نبش خيابان دهم گاندي، پلاك ۱۲، طبقه دوم، واحد ۴

شعبه مازندران: چالوس، كيلومتر ۲ بلوار هفده شهريور، هتل كوروش

تلفن: ۸۸۶۵۵۰۳۹ – ۸۸۶۵۵۰۳۲

وب سایت: www.ramaspa.ir

برخاسته در صبح. نيرو گرفته از نيمروز. آرميده در غروب. اين سفري روزانه است براي بدن شما به سمت تعادل – و اين پايه همه كارهايي است كه ما در راما اسپا انجام مي دهيم. در تهران پر ازدحام اولين بوده ايم در اين راه و همه جزئيات را بي آنكه به چشم آيد براي شما آماده كرده ايم و آن را “راما اسپا” نام نهاده ايم.
راما اسپا از سال ۱۳۸۷ شروع به ارائه خدمات ماساژ تايلندي نمود و اولين مركزي در تهران بوده است كه انحصارا خدمات ماساژ تايلندي ارائه مي داد.
ما در راما اسپا با هماهنگي قبلي امكان ارائه خدمات مختلف به شما عزيزان را داريم. خدمات متفاوت در اتاقهاي جداگانه انجام مي گيرد. اتاقهاي ما شامل ماساژهاي بدن، ماساژهاي صورت، ماساژهاي سنتي و ماساژهاي پا مي باشد.
ما امكان ارائه خدمات به طور همزمان به بانوان و آقايان را نداريم. روزهاي سرويس دهي به بانوان و آقايان متفاوت بوده و به شرح زير مي باشد:
خانمها:
يك شنبه، سه شنبه و پنج شنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۸ شب
آقايان:
شنبه، دو شنبه، چهارشنبه از ساعت ۵ بعد از ظهر تا ۱۲ شب
جمعه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۱ شب
يكشنبه، سه شنبه و پنجشنبه از ساعت ۶ تا ۹ صبح

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>