اسپای روزانه و اسپای مدت دار

3131

در حالت اول متقاضی به صورت ساعتی و برای رفع نیاز موقت خود از خدمات مرکز استفاده می کند .

بسیاری از مراکز اسپا و ماساژ به این منظور مشغول به کار می باشند و برای مشتریانی که دارای مشغله فراوان هستند ،خدمات لازم را ارائه می دهند. مورد دوم به نوعی از اسپا اطلاق می شود که در مراکزی دارای محل های اقامت شبانه روزی ارائه شده و متقاضی می بایست حداقل دو شب در این مرکز اقامت کند و زیر نظر اسپاتراپیست ها قرار بگیرد.

به طور مثال ، بسیاری از هتل ها با عنوان resort spa مشغول به کار می باشند و مسافرین در طول اقامت خود بنا به نیاز هایشان از انواع خدمات ماساژ ، آب درمانی، خدمات زیبایی صورت ، حمام های بخار، یوگا ، مدیتیشن ، خدمات لاغری و …… ( که همگی زیر مجموعه های اسپا می باشند) و نیز رژیم غذایی مناسب استفاده می کنند.

 

علاوه بر هتل ها مراکز و مجموعه های دیگری نیز برای اسپای مدت دار وجود دارد که دارای سوئیت ها و اتاق هایی با استانداردهای اسپا می باشند و هدف متقاضی از انتخاب آنها صرفا استفاده از خدمات طولانی مدت اسپا است. این مراکز عموما دارای رستوران ، کتابخانه ، سالن موسیقی، زمین ورزش و فروشگاه نیز می باشند.

 

 

 

 

 

 

 

منبع : https://checkhotel.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>