armanaclinic (4)

یکی از بهانه‌های منطقی و همیشگی ما برای صرف‌نظر کردن از رفتن و تجربه سالن‌های اسپا، قیمت بالای ارائه خدمات آنهاست که به نظر عیب بزرگی محسوب می‌شود. با این حال پیشنهاد ما این است که ناامید نشوید. اگر شما هم اهل ریلکس کردن با دوش گرفتن یا خوابیدن در وان با موزیک دلنشین و استفاده از روغن‌های ماساژ برای فرار از خستگی‌های روزمره زندگی هستید، می‌توانید با کمک آب زلال و معطر کردن آن با عصاره‌های گیاهی و طبیعی اسپا را در چند قدمی خود تجربه کنید.

برای این کار کافی است چند تکه خیار، چند برگ نعناع تازه و چند برش لیمو به آب زلال درون وان اضافه کنید تا ببینید که ترکیب این خوراکی‌های طبیعی با بخار آب حمام چه طراوت فوق‌العاده‌ای به پوست و از همه مهم‌تر سلامت روان شما می‌بخشند. ما به شما قول می‌دهیم هیچ‌گاه از اینکه وقت خود را به تجربه یک اسپای طبیعی اما خانگی اختصاص داده‌اید و آرامشی تکرار نشدنی را به خود هدیه داده و استرس را از خود دور کرده‌اید، پشیمان نخواهید شد. این روزها این کمترین کاری است که با هزینه کم اما با نتیجه عالی می‌توانید برای فرار از تنش‌ها انجام دهید.

 

 

 

 

 

منبع : http://www.aftabir.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>