ماساژ مخصوص آقایان

32

زمانی که صحبت از توجه و رسیدگی به پوست و ظاهر می‌شود ناخودآگاه ذهن افراد به سمت خانم‌ها سوق پیدا می‌کند. این در حالی است که امروزه این ذهنیت سنتی رو به کمرنگ شدن پیش می‌رود. این روزها آقایان جوان‌تر نیز برای داشتن پوستی سلامت و ظاهری متناسب، به خود اهمیت داده و در تکاپوی تهیه محصولات مناسب خود هستند. اکثر برندهای معروف لوازم آرایشی و بهداشتی نیز، خط تولید محصولات بهداشتی و مراقبت پوستی مخصوص آقایان خود را،  به راه انداخته‌اند.

برند فرانسوی تالگو نیز در کنار محصولات مراقبتی متنوع دیگر خود، ژل ضدپف و خستگی دور چشمی مخصوص آقایان تولید کرده است که می‌تواند برای آقایان شاغل بسیار کارآمد باشد. تیرگی و پف دورچشم از معضلاتی است که گریبان‌گیر اکثر افراد شاغل می‌شود. این مشکل می‌تواند دلایل گوناگونی چون ژنتیک یا خستگی و کم‌‌خوابی داشته باشد. ژل ضدپف دور چشم مخصوص آقایان THALGO به شما اطمینان می‌دهد که پس از یک دوره استفاده، اثری از پف، تیرگی و چروک‌های ریز اطراف چشم، باقی نماند. این ژل با تحریک ریزجریان‌های زیر پلک(Microcirculation)، جریان خون آن را افزایش داده و باعث با طراوت شدن محوطه اطراف چشم می‌شود.

فرقی نمی‌کند که مشکل شما تیرگی و پف دور چشم، یا خشکی و حساسیت آن باشد، ژل دورچشم تالگو، با ترکیب گیاهی خود، ساختاری کاملا سازگار و با پوست مردانه دارد که می‌تواند آن را احیا کند و به آن تسکین و تعادل ببخشد.

توصیه می‌شود این کرم را پس از شتسشوی صورت، از گوشه داخلی چشم با حرکات دایره‌ای کوچک به سمت بیرون، به آرامی بر پوست خود بزنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع : http://spamag.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>