اسپا نیوز

اسپا نیوز

نام مجموعه: مؤسسه مطالعاتی آموزشی هنر ماساژ ایرانیان

آدرس: تهران، منطقه ۵

تلفن: ۰۹۱۲۱۳۴۴۴۶۰

همانگونه که انتظار دارید تا در مورد مؤسسات و مراکز آموزشی، اطلاعات کافی داشته تا بتوانید با توجه به پیشینه و توانمندیهای این گونه مراکز انتخاب مناسب تری داشته باشید، مؤسسه مطالعاتی آموزشی هنر ماساژ ایرانیان سابقه و رزومه کاری خود را به استحضار میرساند.
ابتدا و در بدو فعالیت، این مؤسسه در چارچوب مؤسسه دانش یوگا فعال بوده که علاوه بر برگزاری دوره های آموزشی ماساژ، نسبت به چاپ و انتشار مجله دانش یوگا نیز فعال بوده و می باشد.
با توجه به علاقه روز افزون اقشار مختلف جامعه نسبت به ماساژ، با پیگیری های ممتد و با تشکیل جلسات متعدد در سازمان تربیت بدنی جمهوری اسلامی ایران و همچنین وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و نیز فدراسیون های مختلف ورزشی اعم از فدراسیون پزشکی ورزشی، همگانی، رزمی و… ، نهایتاً با ثبت مؤسسه مطالعاتی آموزشی هنر ماساژ ایرانیان به شماره ثبت ۲۴۹۵۶ موافقت گردید تا بتوان با تمرکز بیشتر بر روی سبک های مختلف ماساژ، اطلاع رسانی درستی داشته باشیم چرا که در حال حاضر نیاز است تا با روشی علمی و صحیح در این راه گام برداریم.
با توجه به پیشرفت های علمی که روز به روز بیش از قبل می باشد، احساس می شود تا با سازماندهی مناسب و دقیق، اطلاعات به روز بوده و علاقمندان با خاطری آسوده به نتایج تحقیقات و مطالعات علمی دست یابند. با عنایت به مطالب ذکر شده سعی نمودیم تا از همکاری اساتید با تجربه و دارای مدرک مربیگری بین المللی و داخلی، آخرین اطلاعات و دست آوردهای علمی در خصوص سبک های مختلف ماساژ و دیگر علوم را کسب و از طریق برگزاری دوره های آموزشی در اختیار علاقمندان قرار دهیم.  این دوره ها علاوه بر اینکه از بار علمی خوبی برخوردار هستند، به علاقمندان کمک می کند تا با روشی نوین آشنا شده، بتوانند با بهره گیری صحیح و مناسب برای خود، اعضاء خانواده و بطور کلی افرادی که دچار مشکل هستند مثمر ثمر واقع گردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>