اسپا درمانی برای آقایان

128

به طور کلی اسپا برای آقایان باید آسان ( E.A.S.Y ) باشد، حالا این آسانی به چه معنی است؟

تاثیر گذار ( Effective ): قابل سنجش بودن، موثر از نظر جسمی. وقتی که آقایان در اسپا هستند، دوست دارند که بدانند و احساس کنند که پوستشان بهتر از قبل شده است، یا ماهیچه‌هایشان احساس آرامش و راحتی داشته باشند.

فعال ( Active ): اسپا برای آقایان باید به ایشان حس تفریح و متفاوت بودن را بدهد. درصد بسیار بزرگی از آقایان عاشق ورزش هستند و ورزشکار آماتور می‌باشند. بنابراین خیلی جای تعجب ندارد که آقایان با انجام حرکات ورزشی در اسپا حس خیلی بهتری نسب به یک جا نشستن داشته باشند.

حس‌های نفسانی ( Sensuous ): درمان‌ها و مراقبت‌هایی که در اسپا صورت می‌گیرند نه تنها ارزان نیستند، بلکه خیلی لاکژری هستند. بنابراین آقایان دوست دارند که پول خوبی نیز برای آن خرج کنند و این موضوع به آن‌ها حس بسیار خوبی می‌دهد.

جوانی ( Youthful ): محیط یک سلمانی قدیمی هم خوب و هم دلنشین است، اما بیشتر آقایان دوست ندارند که استایلی مانند پدربزرگ خود داشته باشند! اسپای آقایان باید به آن‌ها حس جوانی و تازگی بدهد و از طرفی انرژی ایشان را نیز کامل کند.

منبع : https://www.zibamoon.com/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>