اسپای پوست و مو آقایان

سر

پوست صورت ( Facials ): مراقبت از پوست بهترین قسمت برای آقایانی است که خیلی عصبی و نگران هستند. این مراقبت از پوست بسیار آرامش‌بخش، گوناگون و بسیار موثر است. دلیل این امر این است که آقایان از محصولات مراقبت از پوست خیلی کمتری نسبت به خانم‌ها استفاده می‌کنند و به طور کلی اکثر آقایان روتین روزانه مراقبت از پوست ندارند، در نتیجه اثر بخشی ناگهانی را روی پوستشان می‌بینند.

ماساژ عمیق یا ماساژ ورزشی: ماساژ چیزی است که همه‌ی آقایان واقعا عاشق آن هستند و یکی از درمان‌های رایج برای ایشان است. یک ماساژ خیلی خوب می‌تواند تمام مشکلات جسمی، بی‌خوابی و دردهای بدن را متوقف کند. در واقع هرچه درمان‌هایی که در اسپا برای آقایان صورت می‌گیرد خشن‌تر و سخت‌تر باشد، آرامش بعدی بیشتری دارند.

سونا و اتاق بخار: چه چیزی لاکژری‌تر از اتاقی پر از بخار آب و گرما است؟ یکی دیگر از رایج‌ترین درمان‌ها برای آقایان که البته دلایل خیلی زیادی نیز پشت آن نهفته است. اتاق‌های سونا پیشینه‌ی تاریخی دارند، از حمام‌های ترکی تا اتاق‌های بخار بومیان آمریکایی، یکی از بهترین راه‌های برای احساس رضایت درونی آقایان است.

منبع : https://www.zibamoon.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>