آرامشگاه‌‌ها و اسپاهای هتلی

گگ

در دهه‌ی ۱۹۹۰ خیلی از آرامشگاه‌‌ها و هتل‌‌ها شروع به تهیه اسپاها کردند تا مهمانان بتوانند در مدتی که برای تفریح یا تجارت در هتل اقامت دارند از ماساژ در کنار دیگر تفریحات مثل گلف، تنیس و شنا (تجربه آرامشگاه کلاسیک) استفاده کنند.

اسپاها مهم تر شدند تا جایی که در هتل‌‌ها و آرامشگاه‌‌ها حاضر شدند. خیلی از اسپاهای آرامشگاهی یک فهرست از کلاس‌‌های تمرینی اضافه کردند (که معمولا رایگان اند اما گاهاً وجود دارند) و گاهی مربیان شخصی در دسترس اند. بعضی حتی مراکز تندرستی دارند که به طور تخصصی به هدف ارتقای سلامتی ایجاد شده اند.

بنابراین خطوط محو تر شده اند، اما چیزهای اندکی هستند که تغییر نکرده اند. مقصدها همه حول و حوش تندرستی هستند و شامل غذا هم ‌‌می‌شوند. اسپاهای کلاسیک آرامشگاهی، گزینه‌‌های بیشتری برای تندرستی دارند. قیمت گذاری در اکثر اسپاهای آرامشگاهی ایالات متحده جداگانه است_اقامت، وعده‌‌های غذا، کلاس‌‌ها و خدمات اسپا جداگانه قبض داده ‌‌می‌شوند.

حدود ۲۰۰۰ آرامشگاه و اسپای هتلی در ایالات متحده وجود دارد که ‌‌می‌توانند از اسپاهای کوچک مسافرخانه ای تا اسپاهای بسیار چر زرق و برق لاس‌وگاس دسته بندی شوند. این دلیل اهمیت تحقیق در مورد ویژگی خاص آنهاست و اینکه چرا نبایستی به لیبل “اسپای آرامشگاهی” اعتماد کرد. بسته به ویژگی‌‌ها، اسپاهای آرامشگاهی و هتلی گزینه‌‌های بسیار مناسبی برای خانواده‌‌ها، زوج‌‌ها و مسافران تجاری است. اگر شما ‌‌می‌خواهید قادر باشید به تنهایی سفر کنید و به راحتی با مردم ملاقات کنید؛ اسپاهای مقصد (با نام مستعار آرامشگاه اسپا) گزینه‌‌های بهتری هستند. اسپاهای کشتی کروز، یک انعطاف از هیئت مدیره برای بهبود تجارب مهمانان که ‌‌می‌توانند از بخشی از این گروه دیده شود.

 

 

منبع : هانا اسپا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>